MESVAK Yönetiminde Bayrak Değişimi...

MESVAK-Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı

MESVAK Yönetiminde Bayrak Değişimi...
1996 yılında İstanbul merkezli kurulan ve Türkiye genelinde okuyan Mesudiyeli Üniversite öğrencilere yaptığı katkılar ile adından söz ettiren Mesudiyeliler Vakfı, 22 Nisan 2018 Pazar günü Saat:10.00’da İstanbul Kâğıthane Belediye Meclis Salonunda ge
MESVAK Yönetiminde Bayrak Değişimi...

Kâğıthane Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen genel kurula İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski AK Parti Grup Başkan vekili Kâğıthane Meclis Üyesi Temel Başalan, AK Parti Adalar İlçe Başkanı Özlem Öztekin Vural, Kâğıthane Meclis Üyesi ve Ordu Dernekler Platformu Başkanı Gülcan Özkaya, Mesudiyeli Dernek Başkanları, vakfın eski başkanları ve Mesudiyeliler Vakfı mütevelli heyeti katıldı.

Divan Başkanlığını eski Vakıf başkanlarından Yaşar Celep'in yaptığı kongrede tek liste halinde seçime giren Ahmet Ali Şengönül, Mesudiyeliler Vakfının yeni başkanı seçildi.

ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZİN EMRİNDEYİZ

Başkan Ahmet Ali Şengönül yaptığı açıklamada " Sevgili Mesudiyeli hemşerilerim, Mesudiyeliler Vakfı'mızın 12.kongresini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Mesudiyeli öğrenci kardeşlerimizin eğitim öğretimlerine katkıda bulunmak ve kültürel faaliyetlere destek vermek amacı ile kurulan vakfımız, her yıl vermiş olduğu burs sayısı çıtasını yükselterek daha fazla öğrenci kardeşimize katkıda bulunmaya devam etmektedir. Bizde yeni yönetim kurulumuz ile birlikte üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız ve Vakfımızı en üst seviyeye çıkartmak için var gücümüzle çalışacağız, bizlere olan güvenleri boşa çıkartmayacağız. Engin Aydoğan başkanımızdan devir aldığımız bayrağı devir edene kadar Mesudiyeli öğrenci kardeşlerim ile birebir yakından ilgileneceğim, Mesudiyeli öğrenci kardeşlerim eğitim öğretim konusunda her türlü desteği sağlayacağız." dedi.