Eski Başkanlarımız

MESVAK-Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı

MESVAK ESKİ BAŞKANLARIMIZ

YAŞAR CELEP DR.AYDIN ÖZGÜL SAMİ BEKTAŞ DT.MUHİTTİN AKSU
1 Dönem 2 Dönem 3 Dönem 1 Dönem
06.11.1996 20.04.1997 / 21.11.1999 03.03.2002/14.03.2004 30.03.2008
KURUCU BAŞKAN 2.ve 3.DÖNEM BAŞKANI 19.03.2006 7.DÖNEM BAŞKANI
Özgeçmiş   4,5 ve 6.DÖNEM BAŞKANI  
   

SEZGİN ÖZÜBEK  FAZLI COŞKUN ENGİN AYDOĞAN AHMET ALİ ŞENGÖNÜL
1 Dönem 2 Dönem 1 Dönem 12.DÖNEM BAŞKANI
14.03.2010 05.02.2012 /  14.02.2016 22.04.2018-Devam ediyor
8.DÖNEM BAŞKANI 9.ve 10.DÖNEM BAŞKANI 11.DÖNEM BAŞKANI Özgeçmiş

 

Hizmetlerinden dolayı tüm MESVAK Başkanlarımıza teşekkür ederiz.