FAALİYETLER

MESVAK-Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı

Öğrenci Bursu

EĞİTİM & BURS

Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı insanlarına ve Ülkesine duyduğu saygının gereği hizmette birinci önceliğini eğitime ayırmıştır. Zira Ülkemizin ve insanlarımızın aydınlık geleceği, refah ve mutluluğunun eğitimli insanlarca sağlanacağın bilinciyle, her alanda yetişmiş sorgulayan, yargılayan, araştırmacı ve nitelikli insanların sayısını arttırmak gayesiyle, bir nebze de olsa hizmet etmenin gururuyla 6 yıldır üniversiteli öğrencilerimize karşılıksız burs yardımları yapmaktayız.
 
Detaylar..
 
Öğrenci Bursu

SAĞLIK

Beş senedir kurultay dönemlerinde ücretsiz sünnet organizasyonu sağlık ve diş taramaları vakfımızca gerçekleştirilmiştir. Mesudiye Hastahanesinde vakfımız onursal başkanı Op.Dr.Aydın ÖZGÜL tarafından 2000 yılında 76 çocuk, 2001 yılında 92 çocuk, 2002 yılında 86 çocuk ve 2003 yılında da 57 çocuğumuz sünnet edilmiştir. 
 
Detaylar..
 
Öğrenci Bursu

SOSYAL

Kurulduğumuz günden bu yana birçok sosyal alanda hizmetlerimiz olmuştur. Bunların başında Deprem, Ramazan, Kurban ve Bilgisayar desteği hizmetlerimiz olmuştur...
 

Detaylar..

 

Öğrenci Bursu

RAMAZAN KUMANYASI

"Komşusu açken tok yatan bizden değildir." Hadis-i Şerif...
 

Detaylar..

 

 

Öğrenci Bursu

KURBAN KUMANYASI

Vakfımız, Mesudiye'de mazlum ve mağdurların yüzlerini bir nebze olsun güldürebilmek için büyükbaş ve küçükbaş kurban organizeleri gerçekleştirmekteyiz.
 
Detaylar..